IMG_0283

URODZINY Z ALPAKAMI!

Najciekawsze pomysły na nowe aktywności w Ośrodku Koparka poddają nam nasi klienci.

Sesja zdjęciowa z alpakami czy obecność alpak podczas ślubu – nawet bym nie przypuszczał, że nasze zwierzaki zostaną zaproszone do takich działań. Podobnie zareagowałem, gdy jeden z naszych przyjaciół zapytał, czy może urządzić urodziny dla swojego syna w Koparce, oczywiście z udziałem alpak. Omówiłem temat z zespołem, przygotowaliśmy plan urodzin, do programu oprócz spaceru z alpakami dołączyliśmy kreatywne zabawy, poczęstunek i tak Koparka zadebiutowała w roli nietypowego miejsca na urodziny.

Naszą misją jako ośrodka jest tworzenie przyjaznego otoczenia dla rozwoju dzieci. Ponieważ po pierwszych urodzinach odbyły się drugie, i kolejni chętni zaczęli zgłaszać chęć współpracy postanowiliśmy oficjalnie ogłosić, iż Koparka to miejsce, gdzie dzieci mogą spędzić kreatywne, pełne atrakcji i niezapomniane urodziny. Oferujemy urodziny szyte na miarę wymagających rodziców, zachowując przy tym rozsądną cenę. Wiemy, jak ważne jest dostarczanie dzieciom pozytywnych bodźców, dlatego podjęliśmy się tego wyzwania.

Stałym i najważniejszym punktem urodzin jest spotkanie dzieci z alpakami. Mogą je pogłaskać, nakarmić, czy pod opieką animatorki pójść na spacer. Przebywanie w ich otoczeniu wpływa bardzo pozytywnie na dzieci, uspokaja, relaksuje i uczy odpowiedzialności. Dodatkowo przed ustaleniem terminu urodzin, odbywa się rozmowa z rodzicami, by ustalić, jaka forma zabaw spełni ich oczekiwania. To właśnie oni wiedzą, w jakich sytuacjach na twarzy ich dziecka gości uśmiech i mogą pomóc w przygotowaniu urodzin marzeń.

Drodzy, jeśli szukacie pomysłu na urodziny Waszego dziecka, odezwijcie się do nas. Wspólnie sprawimy, że ten wyjątkowy dzień, na długo pozostanie w pamięci Waszego dziecka.

Przemek Chojnacki

Leave a Reply