-Alpaka oczami dziecka_poprawione_stronawww

Kochani,

na dobry początek 2019 roku mamy dla Was niespodziankę.

Nasi alpakowi przyjaciele z przyjemnością z Wami pospacerują, zjedzą od Was marchewkowe plasterki czy dadzą się wtulić w cieplutkie futerko! Tymczasem, aby uczcić nowy rok postanowiliśmy przygotować KONKURS dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych – w klasach 1-3, pt. „Alpaka oczami dziecka”, w którym główną nagrodą będzie cykl aż 4 spotkań z naszymi alpakowymi bohaterkami.

Chyba nikogo, kto już spotkał się z alpakami nie musimy przekonywać, że warto! Nasze alpaki uwielbiają towarzystwo dzieci i dorosłych.

Alpaki uwielbiają towarzystwo dorosłych i dzieci, a ich spokojne i miłe usposobienie wpływa pozytywnie na samopoczucie naszych gości. Kontakt z alpakami oddziałuje nie tylko na kondycję psychiczną, ale również zdrowie fizyczne. Głaskanie ich miękkiej sierści powoduje wydzielanie się endorfin, nazywanych hormonami szczęścia, w efekcie czego przebywające z nimi osoby czują radość, spokój i rozluźnienie.

Organizowany przez nas konkurs przeznaczony jest dla wszystkich chętnych grup przedszkolnych i klas 1-3 szkół podstawowych. Wystarczy, że dzieci wspólnymi siłami pod okiem swojego nauczyciela przygotują jedną pracę plastyczną pt. „Alpaka oczami dziecka”. Możecie do woli puścić wodze swojej kreatywności – czekamy na Wasze rzeźby, rysunki, obrazy i kolaże – to jaką technikę i materiały zastosujecie, zależy tylko od Was J

Na prace przedszkolaków i uczniów czekamy od 18 lutego do 31 marca 2019 r. Możecie je przesyłać pocztą lub przekazać osobiście na adres Ośrodka Koparka:
ul. Strzygłowska 61, 04-872 Warszawa.

W przypadku przekazania osobistego prosimy o wcześniejszą informację, kiedy planujecie nas odwiedzić.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni do 5 kwietnia 2019 r.

Klasy/grupy przedszkolne, które przygotują najpiękniejsze prace otrzymają następujące nagrody:

I nagroda(główna) cykl 4 spotkań z alpakami

II nagroda2 spotkania z alpakami

III nagroda1 spotkanie z alpakami

Każda nagroda zostanie rozdana podwójnie – łącznie przyznamy aż 6 wyróżnień, po 3 nagrody dla przedszkoli oraz 3 dla szkół.

Na spotkania w naszym ośrodku będziecie mogli umawiać się w okresie kwiecień-czerwca 2019 r.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

 

Regulamin konkursu

 

3 Comments

  1. Title

    […]Sites of interest we’ve a link to[…]

  2. Title

    […]usually posts some really intriguing stuff like this. If you are new to this site[…]

  3. Title

    […]Every as soon as inside a even though we pick out blogs that we read. Listed below are the most up-to-date internet sites that we pick out […]

Leave a Reply